طراحی سایت چیه؟

قراره یکم درباره طراحی سایت در صحبت کنیم. اینکه سایت باید چه ویژگی های خوبی داشته باشه؟ فکر می کنید خیلی وقتتون گرفته میشه؟! نه, اصلا …. فکر کنم نهایت یک دقیقه وقتت رو بگیره : )

ساخت سایت چطوری باید باشه!؟

سایتهای امروزی چه فروشگاهی و چه خدماتی و سایر حوزه ها این شکلی هستن… دوست داری این سبکی و قشنگ باشه؟!

طراحی سایت لوکس

چه سایتی بزنم که برام فروش داشته باشه!؟

سایت باید یک طراحی خاص طبق تجربه کاربر ساخته بشه که وقتی کاربر میاد داخلش احساس کنه یک چیز خاصی توش هست. اصلا انگار تا حالا چیزی شبیه اون رو ندیده بوده!!!

نظرت رو بگو؟ سایتهای رقبات رو بزار کنار... تو یجور دیگه کار کن

ازاین به بعد باید سعی کنی سایتی رو بزنی که هم کاربرا باهاش راحت باشن و هم گوگل متوجه بشه که تونستی یک ترکیب خوب از تجربه کاربری براشون فراهم کردی

اگه واقعا میخوای وارد دنیای اینترنت و کسب درآمد از سایت بشی باور کن یا باید بری تو ایسنتا و تلگرام و دردسرهاش رو قبول کنی و هی با تحریم از داخل و خارج مواجه بشی . یا اینکه بیای یه سایت تخصصی بزنی و یک فروشگاه یا دفتر اینترنتی برای خودت دست و پا کنی.

امکانات سایت خیلی خیلی بیشتر از شبکه اجتماعی مثل تلگرام و ایسنتاگرام هست. اصلا نمیتونی این دو تا رو با سایت مقایسه کنی. چون اسمشون نشون میده چه کاری انجام میدن.
دومین ویژگی
اگر سایتی وجود نداشته باشه , کاربرا چطور میخوان چند محصول رو با هم مقایسه کنن تا ببینن کدوم بهتره...اصلا محصولی که می خواد بعدا بخره رو کجا ذخیره کنه تا فراموش نکنه؟
چهارمین ویژگی
هیچ مجموعه ای بدون داشتن سایت برند نشد و نتونست براحتی جای بزرگی تو دنیای کسب و کار اینترنتی داشته باشه. آمازون - اپل - مایکروسافت یا همین دیجی کالا - علی بابا و ...
اولین ویژگی
خودت اگه بخوای از طریق اینستا یا تلگرام خریدی رو انجام بدی واقعا برات راحت هست؟ اعتماد کامل داری؟ صاحب اکانت اصلا کی هست؟ خیلی رحت میتونه اکانتشو ببنده.
سومین ویژگی
اصلا فکر استفاده از سیستم های فروشگاه ساز رو از ذهنت بیرون کن. اونها نه امکانات زیادی بهت میدن و نه میتونی خیلی راحت یک ویژگی جدید به سایتت اضافه کنی.
پنجمین ویژگی

چگونه سایت میسازیم

Graphic Design

یعنی اینکه بهترین طرح ها برای سایت شما انجام میشه تا چشم رقیبتون دربیاد : )

High speed

سرعت سایت شما بسیار بالا خواهد بود. سرعت سایت یکی از الگوریتم های گوگل برای سایت خوب هست

User experience

به این معنی که طراحی سایت در حالتی انجام میشه تا کاربر تو سایتت راحت بچرخه و مشکلی پیش نیاد

اگر سایت من خراب شد چی؟

تیم ما همیشه حواسش هست. نگران هیچ چیز نباشید. شما فقط به فکر باشید که فروش خودتون رو از طریق سایت زیاد کنین. ما هم تو این راه به شما کمک می کنیم نا زودتر به نتیجه برسید.

قیمت طراحی سایت

اصلا طراحی سایت که قیمت ثابتی نداره. اول باید دقیق مشخص باشه که از سایتت چی میخوای؟ اینکه سایت برای تو چه کاری قرار هست که انجام بده؟

اگر تو یک جدول شما قیمت های مختلفی دیدید دلیل نمیشه که واقعا باید تمام امکانات پکیج تو سایت باشه ، میتونه کم و یا زیاد باشه ، که تاثیر مستقیم تو قیمت داره.

طراحی سایت
پلن نقره ای
5000
000
تومان
  • List Item #1
  • List Item #2
  • List Item #3

طراحی سایت

پلن طلایی
7000
000
تومان
  • List Item #1
  • List Item #2
  • List Item #3

طراحی سایت

پلن الماسی
9000
000
تومان
  • List Item #1
  • List Item #2
  • List Item #3
پیشنهاد ویژه

سایت اختصاصی هست یا با وردپرس میسازید

سایتی که ما میسازیم با وردپرس هست که واقعا خیلی کمک کرده به کسب و کارها تا بتونن هم راحت تر و هم با هزینه خیلی کمتر نسبت به سایت هایی که با برنامه نویسی اختصاصی نوشته باشه.

وردپرس یک خوبی که داره این هست که کوچکترین مشکلی در کدهاش پیش بیاد خیلی سریع برنامه نویسان سراسر جهان برای رفع اون اقدام می کنن و در زمان خیلی کم مشکل رو رفع می کنن.

فقط طراحی سایت انجام میدید؟
یا اینکه خدمات دیگری هم انجام میدید؟
من میخوام هم سایت و هم خدمات دیجیتال مارکتینگ رو بدم به یک مجموعه !!

تبلیغات اینترنتی

پیشنهاد می کنم که اگر علاقه دارید خیلی سریع پیشرفت کنید حتما به ما اعلام کنید تا به شما راهنمایی کنیم. البته خودمون هم انجام میدیم.

دیده شدن در گوگل ( سئو )

اگر دوست دارید که در بخش سئو هم کار کنید ما در کنار شما هستیم. نمونه کارهای قوی ما در صفحات اول گوگل پشتوانه خوبی برای ما هست.

ترافیک بالا برای سایت

ما با فعالیت هایی که برای شما انجام میدیم میتونیم کاربرهای سایت شما رو بالا ببریم و در نهایت فروش شما افزایش پیدا می کند.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

اگر علاقه دارید که در شبکه های اجتماعی هم نامی برای خود دست و پا کنید پیشنهاد می کنم که از ما کمک بگیرید.

سوال داری؟ خب همینجا بپرس

طراحی سایت خیلی زیباست دوسش دارم احساس می کنم به دنیای جدیدی اومدم ، فکر می کنم که باید قدم جدیدی بردارم ، اما هنوز نگرانم و نمیدونم چیکار کنم.                        سئو شتاب ، دیجیتال مارکتینگ رو باید ازت یاد بگیرم ، ازت میخوام تو این راه کمکم کنی 

دکمه بازگشت به بالا