وبمستری و مدیریت سایت وردپرس

همراه بودن در مسیر پیشرفت کسب و کارها برای مجموعه ما لذت بخش هست

نصب افزونه و قالب وردپرس

اگر سایت شما وردپرسی هست، می توانید برای نصب و بروز رسانی قالب ها و افزونه ها، از سایت ما کمک بگیرید. اگر سلامتی سایتتان را می خواهید، آن را به ما بسپارید.

بهبود تجربه کاربری سایت

اگر به دنبال حفظ کاربران فعلی و افزایش مشتریان آینده خود هستید پیشنهاد می کنم که سایت خود را با طراحی کاربری زیبا و دسترسی سریع به صفحات مهم سایت تغییر دهید.

رفع باگ ها و ارورهای سایت

بعضی مواقع هنگام نصب قالب و افزونه، ممکن هست که متوجه ارورهایی در سایت وردپرسی خود شوید. ما این مشکلات را رفع خواهیم کرد، تا سایت شما سالم بماند.

سئوی سایت وردپرسی

خدمات وبمستری سایت شامل خدمات: بهینه سازی سایت نیز می باشد. همچنین خدمات لینک بیلدینگ هم در بخش پشتیبانی سایت و وبمستری سایت قرار می گیرد.

بررسی خدمات وبمستری سایت

در بخش زیر ما انواع پکیج خدمات وبمستری سایت و پشتیبانی سایت را قرار داده ایم. این خدمات برای انواع سایتهای وردپرسی طراحی شده است. همچنین اگر سایت شما وردپرسی نمی باشد ، می توانید با ما در ارتباط باشید تا با بررسی cms سایت شما، تعرفه خدمات پشتیبانی و وبمستری سایت را تعیین کنیم.

همچنین سوالات شما در بخش پایین تر پاسخ داده شده است. هر گونه سوالی در ذهن شما در مورد پکیج خدمات وبمستری وجود دارد را به آنها پاسخ داده ایم.

4.200.000

ماهانه

5.700.000

ماهانه

7.800.000

ماهانه

ما به شما قول می دهیم کیفیت خدمات ما بسیار بالاتر از تعرفه خدمات ما هست. مشتریان ما از همین پکیج ها برای سایت خود استفاده می کنند. همچنین سایر سایتهای خدمات دهنده تعرفه هایی بیشتر از این را برای مشتریان خود درخواست می کنند.

برای پیشرفت یک سایت باید کارهای مختلفی انجام شود تا نهایتا به رشد کسب و کار کمک کند. اگر احساس می کنید که به این خدمات نیاز ندارید می توانید از خدمات سئو و لینک سازی ما به تنهایی استفاده کید. برای سایت خود می توانید خدمات سفارشی درخواست دهید و یا اینکه از ما کمک بگیرید تا لیست مناسب سایت شما را طراحی کنیم.

پکیج هایی که ارائه شده هست برای راهنمایی مشتریان از نوع خدماتی هست که ما ارائه می دهیم. شما اگر قصد دارید که خدماتی را کم و اضافه کنید میتوانید با ما در میان بگذارید تا لیست جدید را در اختیار شما قرار بدهیم. اگرچه این خدمات با تحقیق و بررسی نوع نیاز اکثر کسب وکارهایی که با آنها همکاری داشته ایم، طراحی شده است.

گزارش ماهیانه خدمات ما در پایان هر ماه برای کارفرما ارسال می شود. و شامل لیستی از کارهایی می باشد که در پکیج ها ذکر شده هست. یا لیستی از خدمات تغییر یافته به نسبت هر پکیج می باشد.

دکمه بازگشت به بالا